Wczytywanie
Pytania i odpowiedzi

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

– W jaki sposób mogę się z Wami skontaktować?

Kontaktować się z Nami można za pośrednictwem formularza kontaktowego zlokalizowanego na stronie głównej bądź mailowo . Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.

– Jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź?

Odpowiadamy tak szybko jak to tylko możliwe, czasami odpowiedź może wydłużyć się maksymalnie do 24h od wysłania zapytania, bądź do 48h godzin w przypadku zapytania o kompleksowy projekt. Odpowiadamy na każde zapytanie.

– Czy można zamówić zmontowanie mini-serii? 

Tak, można zamówić montaż dowolnej ilości sztuk prototypu. Podejmujemy się montażu nawet gdyby to była tylko jedna sztuka urządzenia do zmontowania.

– Ile kosztuje wykonanie projektu według przedstawionego pomysłu?

Niestety nie można powiedzieć ile wyniesie wykonanie projektu bez dogłębnego zapoznania się z pomysłem. Zapraszamy do kontaktu mailowego, ofertę przedstawimy w ciągu 48h.

– Ile kosztuje zmontowanie X sztuk płytek?

Tutaj również nie jest możliwe podanie konkretnych wartości w przypadku gdy nie jest złożone zapytanie z wymaganymi plikami do wyceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, ofertę przedstawimy w ciągu 24h.

– Co jest potrzebne do wyceny montażu?

Potrzebujemy plików GERBER, bądź dobrze wykonanych schematów montażowych oraz list materiałowych z informacją po czyjej stronie jest wykonanie kompletacji do projektu. W przypadku niejasnych zapisów, preferujemy dokumentację fotograficzną o ile istnieje, bądź szczegółowy kontakt telefoniczny, mailowy. Ponadto istotne jest ile sztuk będzie dotyczyć dana partia montażowa.

– Ile trwa montaż X sztuk płytek?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. W zależności od obciążenia ZOLFAR oraz wielkości zlecenia, czas realizacji może wynosić nawet do 3 tygodni od daty przyjęcia zamówienia. Należy zaznaczyć, że zazwyczaj czas realizacji zamówienia w przypadku montażu niewielkiej serii trwa ok. 5 dni roboczych.

– Czy jest możliwe wykonanie projektu/montażu w „ekspresie”?

Gwarantujemy wykonania projektów i montażu w bardzo dobrych terminach, ale dodatkowo jest możliwość zrealizowania trybu ekspresowego za dodatkową opłatą.

– Czy możecie zająć się danym zleceniem kompletnie?

Tak, możemy zająć się wszystkimi niezbędnymi etapami, aż do wysyłki gotowych, zmontowanych – i jeżeli jest taka potrzeba przetestowanych urządzeń. Zajmujemy się kompletacją, montażem, montażem uzupełniającym, programowaniem, testowaniem. Na każdym etapie produkcji informujemy Klienta o jego przebiegu i szacowanym terminie zrealizowania zamówienia.

– Zamawiając wykonanie projektu, dostanę zniżki na jego późniejszy montaż?

Tak, w przypadku gdy zajmujemy się projektem od fazy pomysłu, w przypadku gdy Klient zdecyduje się na produkcje, będzie mógł ją wykonać u Nas otrzymując atrakcyjniejsze ceny.

– Czy stali Klienci otrzymują rabaty?

Tak, stali Klienci otrzymują atrakcyjne rabaty na projektowanie oraz montaż.

Top